KONST / Litografier / Färglitografi 12452059
nr 1245 2059
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, "Fontaine Bleau". Signerad, numrerad 58/250. Motivet: 45x65 cm
måndag 1 april 2019
kl 20:26:52
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe